Informacje dla rodziców i opiekunów

Rozumiemy, że rodzice powinni wiedzieć, że aktywność online ich dzieci jest bezpieczna, a witryny, które odwiedzają, są przyjazne dzieciom i odpowiednie do wieku.

Na poważnie traktujemy bezpieczeństwo dzieci w Internecie. Dlatego stworzyliśmy FunnyGames, przyjazną dzieciom domenę, w której dzieci mogą grać w gry online w przyjaznym dla nich środowisku wolnym od reklam. Na tej stronie chcielibyśmy podać więcej informacji na temat działania tej witryny. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami pod adresem [email protected].

Czym jest FunnyGames?

FunnyGames to witryna oferująca bezpłatne gry online przeznaczone dla dzieci i nastolatków poniżej 16 roku życia. Wszystkie gry, które znajdziesz w tej witrynie, to gry przeglądarkowe. Oznacza to, że w te gry wideo można grać bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej, bez konieczności pobierania jakichkolwiek plików na swoje urządzenia. Gry oferowane w domenie FunnyGames są darmowe i nie zawierają żadnych płatności ani reklam.

Co robimy, aby zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo w Internecie

Wybór zawartości gry - w przypadku FunnyGames zebraliśmy starannie wybrane gry, które są odpowiednie dla dzieci poniżej 16 roku życia. Aby zabezpieczyć naszą ofertę gier odpowiednich dla dzieci, nie polegamy na algorytmach, automatycznym wyborze ani sugestiach generowanych przez użytkowników w zakresie dostarczania gier, które znajdziesz na FunnyGames.

Brak gier wieloosobowych i czatów w grze - Na FunnyGames nie oferujemy żadnych gier dla wielu graczy ani innych gier z funkcjami czatu w grze. Takie funkcje stwarzają możliwości (nienadzorowane) interakcji z nieznajomymi, więc wykluczyliśmy tego typu treści gry z FunnyGames.

Pieniądze - gry, które znajdziesz na FunnyGames, są darmowe i wolne od reklam. Oznacza to, że Twoje dziecko nie może wydawać pieniędzy ani robić żadnych zakupów na FunnyGames.

Dane osobowe -FunnyGames nie gromadzi danych osobowych swoich użytkowników. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące , zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i plików cookie, aby uzyskać więcej informacji. Na tej stronie znajdziesz również więcej informacji o tym, jak skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Reklamy - nie wyświetlamy żadnych reklam na FunnyGames.

Co mogę zrobić, aby zapewnić moim dzieciom bezpieczeństwo w Internecie?

Aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w internecie, ważne jest, aby pomóc im zrozumieć podstawowe zasady bezpieczeństwa online. Oto nasze najważniejsze wskazówki dotyczące tego, o czym rozmawiać z dziećmi, gdy uczą się poruszać po Internecie:

  • Upewnij się, żeby Twoje dziecko wiedziało, aby nigdy nie udostępniało żadnych danych osobowych. Obejmuje to informacje, takie jak pełne imię i nazwisko, adres domowy, adres e-mail, numer telefonu i tak dalej. Upewnij się, że Twoje dziecko wie, że udostępnianie tych informacji nieznajomym lub udostępnianie ich w Internecie innym osobom nie jest bezpieczne.
  • Upewnij się, że Twoje dziecko wie, że nigdy nie powinno udostępniać haseł do żadnego ze swoich kont.
  • Czy wiesz, jaką nazwę użytkownika używa Twoje dziecko w Internecie? Upewnij się, że wybrali bezpieczną nazwę użytkownika. Bezpieczna nazwa użytkownika nie powinna zawierać danych osobowych ani obraźliwych słów lub innych treści, które zachęcają do negatywnej lub niewłaściwej uwagi.
  • Upewnij się, że Twoje dziecko szczerze mówi o swoim wieku, gdy serwisy pytają o jego datę urodzenia, aby określić odpowiedni poziom dostępu do treści witryny.
  • Upewnij się, że Twoje dziecko wie, że może przychodzić bezpośrednio do Ciebie, jeśli kiedykolwiek doświadczy interakcji online lub napotka treści online, które sprawiają, że czuje się niekomfortowo.

Jeśli nadal masz obawy dotyczące bezpieczeństwa swoich dzieci w Internecie, możesz również zbadać zabezpieczenia związane z kontrolą rodzicielską, aby znaleźć usługę filtrowania i/lub rozwiązanie sprzętowe/programowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej rodziny.